ଓଡ଼ିଶାରେ ବିଜେଡି ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଭାଙ୍ଗି ପଡ଼ିଛି:ମୋଦୀ

Straight to the Point

କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା: ଗତ ୫ବର୍ଷ ଭିତରେ ବିଜେପି ସରକାରର କାମ ଦେଖିଛନ୍ତି। ସରକାର ଉପରେ ଟିକେ ବି ଭ୍ରଷ୍ଟାଚାରର ଦାଗ ଲାଗିନାହିଁ। ବିଜେପି ପ୍ରତି ଆପଣଙ୍କ ଭଲପାଇବା ଦେଖି ବିଜେଡିବାଲାଙ୍କ ନିଦ ଉଡ଼ିଗଲାଣି। ସରକାରଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟ ଉପରେ ଚର୍ଚ୍ଚା କରିବାକୁ ବିରୋଧୀଙ୍କ ସାହସ ନାହିଁ। ସେଥିପାଇଁ ବିରୋଧୀମାନେ ଏବେ ମୋତେ ଗାଳି ଦେଉଛନ୍ତି। ଓଡ଼ିଶାରେ ବିଜେଡି ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଭାଙ୍ଗି ପଡ଼ିଛି। ତେଣୁ ବିଜେପି କାର୍ଯ୍ୟକର୍ତ୍ତାଙ୍କ ଉପରେ ଆକ୍ରମଣ କରାଯାଉଛି। କିନ୍ତୁ ଓଡ଼ିଶାରେ ଏଥର ବିଜେଡି ଯିବା ଏବଂ ବିଜେପି ଆସିବା ନିଶ୍ଚିତ ହୋଇସାରିଛି। ବିଜେଡି ଯେତେ ଚେଷ୍ଟା କଲେ ବି ରାଜ୍ୟରେ ଡବଲ ଇଞ୍ଜିନର ସରକାରକୁ ରୋକିପାରିବ ନାହିଁ ବୋଲି ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦୀ କହିଛନ୍ତି।

ମଙ୍ଗଳବାର ମୋଦୀ କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ାର ବାରୁଅଠାରେ ଆୟୋଜିତ ବିଜେପିର ବିଜୟ ସଙ୍କଳ୍ପ ସମାବେଶରେ ଯୋଗଦେଇ ମୋଦୀ କହିଥିଲେ, ପ୍ରଥମ ୨ଟି ପର୍ଯ୍ୟାୟ ନିର୍ବାଚନରେ ମୁଁ ନବୀନ ବାବୁଙ୍କ ସମାଲୋଚନା କରି ନ ଥିଲି। ଏତେ ବର୍ଷ କାମ କଲେଣି, ଭଲରେ ବିଦାୟ ନିଅନ୍ତୁ ବୋଲି ଭାବିଥିଲି। କିନ୍ତୁ ଗତ ୧୦/୧୨ ଦିନରେ ଯେଉଁଭଳି ହିଂସା ବଢ଼ିଛି, ସେଥିପାଇଁ ଆଉ ନୁହେଁ। ନବୀନ ବାବୁଙ୍କୁ କହୁଛି ଆପଣ ବିଦା ହେଉଛନ୍ତି। କିଛି ଅଫିସର ଆପଣଙ୍କୁ ରକ୍ଷା କରିପାରିବେନି। ଓଡ଼ିଶାବାସୀ ଏବେ ରାଗର ସହ ଆପଣଙ୍କୁ ବିଦା କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ଏବଂ ବିକାଶର ଡବଲ ଇଞ୍ଜିନ ଲଗାଇବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ବିଜେଡି ଯେତେ ଚେଷ୍ଟା କଲେ ବି ତାହାକୁ ରୋକି ପାରିବନି।

error: Thank You Keep Visiting