ବିଜେପି ଏବେ କର୍ପୋରେଟ ହାଉସ କବଳରେ : ଉତ୍କଳ

Straight to the Point

କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା: ବିଜେପି ଏବେ କର୍ପୋରେଟହାଉସ କବଳରେ ରହିଛି ବୋଲି ପୂର୍ବତନ ବିଧାୟକ ଉତ୍କଳ କେଶରୀ ପରିଡା ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି । ନିକଟରେ ବିଜେପିକୁ ଛାଡି ବିଜେଡିରେ ଯୋଗଦେଇଥିବା ପୂର୍ବତନ କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ବିଧାୟକ ଉତ୍କଳ କେଶରୀ ପରିଡା ଓ ବିଜେପିର ପୂର୍ବତନ ଜିଲ୍ଲା ସାଧାରଣ ସମ୍ପାଦିକା ଗୀତାଞ୍ଜଳି ସେଠୀ ମଙ୍ଗଳବାର ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ସ୍ଥାନୀୟ ଗୈାରୀଶଙ୍କର ହୋଟେଲ ପରିସରରେ ଏକ ସାମ୍ବାଦିକ ସମ୍ମିଳନୀର ଆୟୋଜନ କରିଥିଲେ ।

ଏଥିରେ ଶ୍ରୀ ପରିଡା କହିଥିଲେ ଯେ ସେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦିଙ୍କ ବିକାଶ ସ୍ଲୋଗାନ ଏବଂ ସବକା ସାଥ ସବକା ବିକାଶରେ ପ୍ରଭାବିତ ହୋଇ ସେ ବିଜେପିରେ ଗତ ୨୦୧୭ ମସିହା ଜୁନ ୧୧ ତାରିଖରେ ଯୋଗଦେଇଥିଲେ । ବିଜେପି ଏକ ଶୃଙ୍ଖଳିତ ଦଳ ଓ ଏହାର କାର୍ଯ୍ୟଧାରା ଅତ୍ୟନ୍ତ ସ୍ୱଛ ବୋଲି ଭାବି ସେ ଦଳରେ ଯୋଗଦେଇଥିଲେ । ସେତେବେଳେ କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ଓ ପାଟକୁରା ବିଧାନସଭା କ୍ଷେତ୍ରରେ ଏହି ଦଳର ଅବସ୍ଥା ଅତ୍ୟନ୍ତ ଶୋଚନୀୟ ଥିଲା । ତୃଣମୂଳ ସ୍ତରରେ ସେ ଦଳର କର୍ମକର୍ତ୍ତାମାନଙ୍କ ସହ ମିଶି ବିଜେପିର ସ୍ଥିତିକୁ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିଥିଲେ ।

ଆହୁରି ଶ୍ରୀ ପରିଡା କହିଥିଲେ ଯେ ନିର୍ବାଚନ ନିକଟତର ହେବାବେଳକୁ ସେ ଏହି ଦଳର ଚରିତ୍ରରେ ବିସ୍ମିତ ଓ ମର୍ମାହତ ହୋଇ ଦଳ ଛାଡି ବିଜୁ ଜନତା ଦଳରେ ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକଙ୍କ ନେତୃତ୍ୱକୁ ସ୍ୱୀକାର କରିନେଇଛନ୍ତି । ବିଜେପି ପ୍ରଚାରରେ ମିଥ୍ୟାର ଆଶ୍ରୟ ନେଇଛି ବୋଲି ସେ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ । ଏଥିସହିତ ବିଜେପି କର୍ପୋରେଟ ହାଉସ ନିକଟରେ ବନ୍ଧା ପଡିଛି ବୋଲି ମଧ୍ୟ ସେ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି । ଏହି ସମ୍ମିଳନୀରେ ବିଜେଡି ଛାଡି ବିଜେଡିରେ ଯୋଗଦେଇଥିବା ଗୀତାଞ୍ଜଳି ସେଠୀଙ୍କ ସମେତ ଶତାଧିକ ଉତ୍କଳ ଓ ଗୀତାଞ୍ଜଳିଙ୍କ ସମର୍ଥକମାନେ ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ ।

error: Thank You Keep Visiting